Aprilia Club RS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RS125 & RS250 forum

HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

assalamualaikum semua

Go down 
4 posters
AuthorMessage
vsick3
naik moto 50cc
naik moto 50cc
vsick3

assalamualaikum semua Empty
PostSubject: assalamualaikum semua   assalamualaikum semua Icon_minitimeSun Jun 21, 2009 8:18 pm

saya yus dari shah alam selangor, saya tak ada motor, tapi hari-hari tengok rs125 kat internet hingga kedalam mimpi.Baru-baru ni pegi usha kat moto milia bangsar,d/p minimum RM7000 monthly RM303 7 tahun.

sekarang saya tak bertegur dengan sapa2 pun sebab nak fokus kerja, sebab nak simpan duit d/p.Kalau melepak2 nanti duit saya habis.Member ajak tgk wayang walau tiket rm10 pun saya tak nak...taknak!!!...taknak!!!!...aku nak motooooo!!!!! waaaaaaaaaaa!!!
Back to top Go down
idir
naik moto 125cc
naik moto 125cc
idir

PostSubject: Re: assalamualaikum semua   assalamualaikum semua Icon_minitimeSun Jun 21, 2009 9:45 pm

Wsklm bro......
welcome to assalamualaikum semua 876411 kelab...

moto apa yg dimasudkan? RS 09 ker? simpan duit jgn xsimpan....

lebih baik jika bro attach pic bro skali, senang nk kenal..
Back to top Go down
akuNabil
Tokey Moto
Tokey Moto
akuNabil

PostSubject: Re: assalamualaikum semua   assalamualaikum semua Icon_minitimeSun Jun 21, 2009 11:01 pm

vsick3 wrote:
saya yus dari shah alam selangor, saya tak ada motor, tapi hari-hari tengok rs125 kat internet hingga kedalam mimpi.Baru-baru ni pegi usha kat moto milia bangsar,d/p minimum RM7000 monthly RM303 7 tahun.

go0d deal bro.. sambar jgn x sambar
Back to top Go down
krolzizi
naik moto 250cc
naik moto 250cc
krolzizi

PostSubject: Re: assalamualaikum semua   assalamualaikum semua Icon_minitimeMon Jun 22, 2009 9:55 pm

vsick3 wrote:

sekarang saya tak bertegur dengan sapa2 pun sebab nak fokus kerja, sebab nak simpan duit d/p.Kalau melepak2 nanti duit saya habis.Member ajak tgk wayang walau tiket rm10 pun saya tak nak...taknak!!!...taknak!!!!...aku nak motooooo!!!!! waaaaaaaaaaa!!!

bersemangat aku tgk statement ko ni.. keep it up bro!! assalamualaikum semua 997357
Back to top Go down
http://www.kampungchat.org
Sponsored content

PostSubject: Re: assalamualaikum semua   assalamualaikum semua Icon_minitime

Back to top Go down

assalamualaikum semua
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Hello semua....assalamualaikum cekgu!
» Assalamualaikum & selamat sejahtera kpd semua otai2..
» Assalamualaikum...
» assalamualaikum
» Assalamualaikum n hai...